02-5619955
[email protected]

טיול בנצרת, שווקים ולא רק כנסיות

 • משך הסיור: 3-4 שעות
 • אזור: נצרת, אתרים ושווקים

טיול בנצרת, אחת מהערים המפורסמות בעולם, העיר שבה חי ישו את רוב חייו. נצרת היא מוקד עצום של צליינות נוצרית אבל היא הרבה יותר מכך: עיר בטוחה, ידידותית וססגונית שמכה במבקר בה בכל החושים. נצרת הופכת במהירות להיות מרכז לסצנות תוססות עבור חובבי קולינריה ותרמילאות. בואו לחוות ולהתאהב…

טיול בנצרת שהיא אחת הערים המפורסמות ביותר בעולם זה חוויה רב-חושית. פה בנצרת בישר המלאך גבריאל למרים אימו של ישו על דבר הריונה מרוח הקודש והלידה הצפויה של מי שהנוצרים מאמינים שהוא המשיח בן-האלוהים. כאן גדל ישו במשך 30 מתוך 33 שנות חייו. לכן, בגלל קדושתה של העיר לנצרות, לא מפתיע שנמצאות בה כנסיות ומנזרים רבים שמוקדשים לבני ה"משפחה הקדושה". החשובה בכנסיות היא "כנסית הבשורה" הבולטת בגודלה ויופיה ואשר תעמוד במוקד סיורנו.

אך נצרת היא הרבה יותר ממרכז נוצרי חשוב מלא בכנסיות מרהיבות. נצרת, שהיא כיום העיר הערבית הגדולה בישראל שמרבית תושביה מוסלמים, היא עיר אותנטית, תוססת ומסבירת-פנים מאין כמותה שמעניקה חוויה יוצאת דופן וזכרונות טובים למבקרים בה. ביקור בנצרת יכלול בנוסף לביקור בכנסיות, תצפיות נוף מרהיבות, טיול בשוק הססגוני ורווי הריחות והצבעים, הצצה לבתי התושבים המקומיים ומפגש עימם ולא פחות חשוב – כמו בטיול טעימות בעכו, נקבל טעימה מהשפע הקולינרי המדהים של העיר. לא סתם התפרסמה נצרת כמעצמה קולינרית המושכת אליה את חובבי האוכל הטוב מכל הארץ. לא רק הם "גילו" את העיר, אלא גם המטיילים והתרמילאים. סצנה תוססת ועכשית של בתי הארחה, הוסטלים ובתי קפה מתפתחת בקצב מהיר בסמטאות העתיקות של העיר ומציעה ענין, לא רק לחובבי הארכיטקטורה, ההסטוריה או הצליינים, אלא גם לחובבי הבילויים ולמי שמחפש מקום מיוחד ואמיתי.
בואו לחוות את הנצרת עם כל החושים ולהתאהב…

טיול בנצרתת שוק בנצרת טעימות בשווקים של נצרת
טיול בנצרת בעלי מלאכה בטיול בנצרת

מסלול הטיול בנצרת

הסיור שלנו יתחיל במרומי רכס המצפורים נוף מרהיבות ובביקור בכנסית "ישוע הנער" – היחידה בעולם שמנציחה את 30 שנותיו הראשונות של ישו לפני שהתחיל בשליחותו. נרד בגרם המדרגות המפותל בין בתי הרובע הלטיני ונגיע אל השוק הססגוני והידוע של העיר. השוק שמזה דורות מהווה מרכז מסחרי לגליל כולו משמר את אוירת-השוק המיוחדת על צבעיו וריחותיו, נטעם ממעדניו ונשוחח עם אנשיו המיוחדים. נוכל גם לבקר באחד מבתי העשירים מסוף המאה ה-19 ולחזות בציורי התקרה הנודעים של העיר. נבקר ב"כנסית בית-הכנסת" ונכיר את סיפורו המיוחד של המקום. נגיע, נסייר ונכיר היטב את "כנסית הבשורה" המדהימה שהיא הכנסיה הגדולה ביותר המזרח-התיכון שתוכננה ע"י האדריכל האיטלקי ג'ובאני מוציו ונבנתה במשך 8 שנים ע"י סולל בונה… לבסוף נבקר במפעל תבלינים הלקוח הישר מספרי האגדות, שם גם נוכל לקנות ולקחת משהו מהעיר אלינו הביתה, ונמשיך נגיע אל "מעיין מרים", סמל העיר, שם נסיים את סיורנו.

רוצים רעיונות לטיולים נוספים? כנסו לקישור וצפו במגוון טיולים בצפון

איך נרשמים?

 • ההרשמה מראש בלבד ומחייבת קבלת אישור בדוא"ל חוזר!
 • מתקשרים אלינו או ממלאים טופס באתר
 • מוסרים פרטי אשראי כדי להבטיח את ההרשמה

הערות נוספות

 • יש להגיע בלבוש צנוע (לא בגופיות ומכנסיים מתחת לברכיים)
 • נק' מפגש מדויקת ושעה ימסרו לאחר ההרשמה בלבד!
 • לקבוצות פרטיות, מלאו טופס ונחזור אליכם
צור קשר
close slider

  חזרו אלי בקשר ל

  רוצה לקבל מאיתנו עדכונים?

  דילוג לתוכן