02-5619955
[email protected]

חוג חברים מטיילים 2016

 • משך הסיור: שנתי
 • אזור: כל הארץ

רוצים לרכוש חברים חדשים? לעבור יחד חוויות משמעותיות? להכיר גם את המקומות הפחות מוכרים בארץ דרך הרגליים? החוג הזה הוא בשבילך!

לאחר שקראנו היטב את תוצאות הסקר שבו ביקשנו מכם להבין מה אתם הכי הייתם רוצים, יישמנו את כל הבקשות ובנינו עבורך את חוג המטיילים שחיפשת, יחד עם המדריכים יוצאי הדופן שלנו ואיתכם נבנה לנו קבוצת חברים מטיילת בטבע ובאזורים עירוניים.

למי מתאים להצטרף לחוג?

 • למי שרוצה להיות חלק מקבוצת חברים שתתגבש
 • למי שאוהב להכין קפה לחברה בהפסקה ולמי שאוהב לשתות אותו
 • לצעירים ומבוגרים אך לא מתאים לילדים
 • למי שרוצה להכיר את את כל השבילים בארץ ומבין שזה ייקח לו זמן

איפה ומתי נפגשים?

 • הטיולים מבוססים על ימי שבת, למעט תאריכים ספציפיים שצריך להתאים לתוכן מסוים
 • לכל הטיולים יש אוטובוס שאנחנו מארגנים
 • רוב הטיולים יצאו מרכבת מרכז בתל אביב, תהיה תחנה בלטרון, יציאה סביב 7:30, חזרה סביב 17:00 חלק מהטיולים במועד וזמן שונה לפי אופי הטיול!

אל ההר, חרבת עיטאב, מנזרים וסמטאות הכפר עין כרם 23/1/16 שבת בבוקר

נצעד בשביל אל חורבת בית עיטאב, חוותו של האביר הצלבני יוהנס גוטמן, נכיר את מערת המסתור, המעיין והבארות, נעלה לתצפית נוף מרהיבה על השפלה, נבקר במערות נטיפים קטנות והכל באווירה ירוקה ואוויר הרים ירושלמי! לאחר ארוחת הצהריים בחיק הטבע, נמשיך בסיור במנזרים ובכנסיות של הכפר עין כרם. נסייר בכפר בעקבות האגדות, הדמויות, הסמטאות, שלל השקדיות הפורחות והכנסיות החבויות בו.
מדריכה: נורית הרץ

פריחה בצפון הנגב פריחה בצפון הנגב
תורמוס ודבורה תורמוס ודבורה

דרום אדום – שמורת פורה ונחל הבשור 27/02/16 – שבת בבוקר

נצא לטיול בצפון הנגב הפורח בשלל צבעים וריחות משכרים!
נטייל בין מרבדי פרחים בשלל צבעים, נטפס על תל נג'ילה נשב לצילו של האשל הבודד שגילו מוערך ב400 שנה נשמע סיפורים על אוצרות אבודים ועל קו הרכבת שעבר במקום. נמשיך אל הגשר התלוי בנחל הבשור המתחתר וזורם בנופי הנגב המערבי אל הים התיכון, נערוך תצפית מרשימה על האזור ואחרי הליכה נגיע לחווה חקלאית בה בורות ואמות מים עתיקות.
מדריך: צחי ברקוביץ'

ואדי קלט במדבר יהודה 26/03/16 – שבת בבוקר

המנזר הראשון ב"מדבר של עיר הקודש", אמת מים עתיקה, שפני סלע מקפצים בין המערות, פריחת אביב משגעת ומים בששון בלב המדבר! בדרך אל ים המלח חבויים מעיינות קסומים ומתוקים ומנזרים מבודדים. נצעד בנחל זורם ובו בריכות מים רבות וטובות לשחייה ושכשוך, מעין פרת ומנזר פארן לעין מבוע (עין פוואר) במסלול טבע חוויתי ומרתק, נהנה מהמדבר בתקופת השיא של פריחתו המשגעת!
מדריכה: נורית הרץ

הר הגלבוע ועמק המעיינות 30/04/16- שבת בבוקר- פסח שני

הר הגלבוע קולל ב"אל טל ואל מטר עליכם" אך בחג האביב, פסגות הגלבוע פורחות בשלל צבעים. נכיר את צמחיית האזור הפורחת בעונה זו, נשמע על שאול ויהונתן ועל הקללה המפורסמת, נצפה על העמקים הירוקים ושופעי המים שסובבים אותנו ולקראת אחר הצהריים נרד אל עמק המעיינות להשתכשך במעיין.
מסלול: הר ברקן, העמק הנעלם והבריכה המשולשת בנחל קיבוצים
מדריך: אייל לוין

רמת הגולן כפי שלא הכרתם – כורסי, סוסיתא ועין פיק 28/05/16 – שבת בבוקר

נטייל בדרום רמת הגולן, נתחיל את היום בכורסי המקום בו שכן כפר דייגים יהודי והיום תוכלו למצוא בו גם שרידי מנזר ביזנטי. נטפס במעלה הרמה אל עבר סוסיתא (היפוס הרומית)- עיר קדומה, אחת מעשרת הערים החשובות (הדקאפוליס) שנחרבה בשתי רעידות אדמה ובה השתמרה תבנית העיר הרומית בצורה מדהימה, וממרומי הרמה נצפה אל הכנרת ונקנח בחורבת הכפר עין פיק ובמעיין קריר ומפנק!
מדריך: אייל לוין

עץ בודד בשמורת פורה
מטיילים בצפון

"לרוץ על ירושלים" והרצאה על אסטרונומיה 25/06/16 -שישי בבוקר

כקבוצה מגובשת, זה הזמן לחוויית אמצע השנה, בה תגיעו אל המגרש הביתי שלנו ותצאו קצת מהקופסא במשחק משימות חוויתי "לרוץ על ירושלים". תחולקו לצוותים ותתחרו תוך שימוש בסמארטפונים, צילומים, משימות תוכן איכותיות ובשילוב המידע שכבר יהיה לנו עליכם כקבוצה!
לאחר הפעילות, נארח אתכם במשרדנו במושב בית זית להרצאה מרתקת שתקדים את הטיול האסטרונומי הלילי שיהיה בחודש יולי בנחל חווארים.
הדרכה: צוות האופרציה של בי טרוול מרצה: דובי נבו

מסע בין כוכבים, תצפית מאורגנת וטיול בנחל חווארים 28/07/16 – חמישי בלילה

לילה שכולו שקט ושלווה אל מול הכוכבים במדבר. לאחר שלמדתם במפגש הקודם על אסטרונומיה, הגיע השלב ליישם. באמצע המדבר יחכו לכם טלסקופים ומדריכים מנוסים לתצפית על הכוכבים ולאחר מכאן תצאו עם דובי נבו לסיור לילה לאור ירח ופנסים בנחל חווארים, חוויה לילית בלתי נשכחת!
מדריך: דובי נבו

הגליל העליון – בין בית ג'אן לפקיעין 27/08/16- שבת בבוקר

נתחיל את היום בקצה הכפר הדרוזי בית ג'ן, ממנו נגלוש במסלול ירוק ויפה אל הכפר פקיעין. שם נתחבר אל תורת הסוד היהודית במערתו של רבי שמעון בר יוחאי, ונבקר בבית הכנסת העתיק ובמעיין. נשמע על המורשת היהודית והדרוזית בכפר ולסיום נבקר במפעל הסבונים הטבעיים של סבתא ג'מילה.
מדריכה: ליאורה ברוך

מההר אל העיר – הר הזיתים והעיר העתיקה בירושלים 24/09/16-שבת בבוקר

הר הזיתים קדוש לשלוש הדתות ומסורות רבות קשורות בו. את היום נתחיל מתצפית על העיר העתיקה מראש ההר ומשם נגלוש במעלה ההר בין הכנסיות השונות, נבקר בדומינוס פלביט, ב"גת שמנים" ובקבר מרים, דרך שער האריות נכנס לעיר העתיקה ונתחבר לדרך הייסורים (ויה דולורוסה) על הכנסיות והאתרים שלה, נסיים בסיור מקיף בכנסיית הקבר, האתר הקדוש ביותר בעולם הנוצרי!
מדריכה: יולי אורפר
לקבלת רעיונות נוספים לסיורים בירושלים כנסו לפה

בעקבות המיעוטים בכרמל  29/10/16 – שבת בבוקר

נתחיל את יומנו בביקור בנחל מערות, אתר מורשת עולמי המאפשר לימוד של הפרהיסטוריה של ארץ ישראל. נמשיך לשכונת כבירים (הכפר כבאביר) בחיפה למפגש עם הקהילה האחמדית במקום. מטיילת לואי נערוך תצפית על הגנים הבהאים ונכיר את עיקרי אמונתם. נמשיך אל גרעין הכפר העתיק עוספייא ונכיר את הדרוזים וההיסטוריה שלהם במרחב הכרמלי והארץ ישראלי.
מדריך: יותם דאהן

טיול בעכו העתיקה ונחל נעמן  26/11/16 – שבת בבוקר

נבקר בעכו, עיר הנמל שהפכה לעיר הבירה הצלבנית ומתחרה בגאווה בעתיקותיה אפילו עם ירושלים!
במהלך ההיסטוריה העיר עברה ידיים רבות, החל מהצלבנים שבנו את אולמות האבירים המרשימים, דרך טאהר אל-עומאר שביצר את העיר, ביצורים (העומדים עד ימינו) והצליחו לעצור אפילו את נפוליאון בכבודו ובעצמו!
נשמע על השליט המפוקפק אל-ג'אזאר הפך לפנינה ארכיטקטונית ממנה אנו נהנים עד היום.
משם נמשיך לסיור קצר בנחל נעמן המתחדש והמשתקם.
מדריכה: ליאורה ברוך

חגי האור והאש, לטרון וירושלים  24/12/16 – שבת צהריים-לילה

לסיום חוג המטיילים, בחרנו בטיול חגיגי במיוחד!
נתחיל באזור לטרון ונכיר את קרבות המקבים והמפורסם ביותר שמורשתו נלמדת עד היום בקורסי פיקוד בעולם (קרב אמאוס) ודרך מעלה בית חורון ההסטורי (443) לכיוון נבי סמואל וירושלים. בירושלים נלבש חג ונצטרף להדלקות החגיגיות של החנוכיות בסמטאות בעיר, נשמע על חגי האור בדתות השונות וכמובן על מנהגי ומנהיגי חג החנוכה, נכיר את חג המולד ונקנח בביקור במיסות וחגיגות בכנסיות הירושלמיות השונות. נסיים סביב חצות.
מדריך: אייל לוין

סיור חנוכיות בירושלים חנוכיות בירושלים
כלניות בטיול בנגב כלניות בטיול בנגב

תנאי תשלום והרשמה

 • כדי להירשם מלאו את הטופס בראש העמוד או צלצלו 02-5619955
 • צ'ק אחד / שני צ'קים או העברה בנקאית
 • תשלומים בכרטיס אשראי, מ 1-10 פנו אלינו לפרטים נוספים
 • קיום החוג מותנה במינימום משתתפים, מספר המקומות מוגבל!
 • המחיר כולל הדרכה, הסעה כמפורט מעלה וכניסות לאתרים, לא כולל ארוחות

תנאי ביטול

 • במקרה של ביטול אחרי הסיור הראשון, יוחזר כל הסכום למעט עלות הטיול הראשון 269 ₪ + דמי הרשמה 50 ₪
 • במידה ונבצר מהלקוח להשתתף באחד מהסיורים רשאי המשתתף למצוא אדם אחר שיגיע לסיור במקומו, בתיאום ואישור מראש. או להצטרף במקום לאחד מהסיורים הפתוחים שלנו לקהל הרחב.
 • בכל מקרה לא יוחזר ללקוח כסף עבור הטיול
צור קשר
close slider

  חזרו אלי בקשר ל

  רוצה לקבל מאיתנו עדכונים?

  דילוג לתוכן